| Angelina33433333 a întrebat:

Bună, știe cineva care sunt actori din "Lectii de viata" ep. 112, sez. 6, va rog frumos?

Răspuns Câştigător
| Lamasanu a răspuns:

Nu tot timpul.
De ex. La Tv era un nume, si cand am cautat pe Google, era cu totul alta persoana.
Deci in concluzie, numele subt fictive.

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Nimeni nu stie, pentru ca nu sunt actori, sunt persoane reale

| Angelina33433333 explică (pentru Brizbriz):

Mulțumesc, am înțeles!

| Brizbriz a răspuns (pentru Angelina33433333):

Cu placere, si imi pare rau ca nu am o solutie, insa am stiut un cuplu care s-au dus la un show dinasta si s-au certat ca, chiorii (scena de gelozie clasica) ca apoi sa isi ia banul, de atunci sunt convins ca totul e regizat, absolut

| Lamasanu a răspuns (pentru Brizbriz):

Nu tot timpul.
De ex. La Tv era un nume, si cand am cautat pe Google, era cu totul alta persoana.
Deci in concluzie, numele subt fictive.