| ItDoesntMatter a întrebat:

Buna stie cineva cum se numeau desenele alea de pe jetix in care erau 5 maimute roboti, fiecare de alta culoare si era un copil care era seful lor? Plz raspunde-ti-mi incerc sa le gasesc de ceva timp...sad

Răspuns Câştigător
| Catecrs a răspuns:

Super robot Monkeytism Hiperforce Go funda pls

3 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Super Monkeys Team Hiper Force Go parca...

| pinguinuVerde a răspuns:

Da. Cred că desenul se numea Super Robot Monkey Team Hyper Force (în română Super echipa maimuțelor robot) este un serial de animație drăguţ. Şi eu am privit când eram mai micuţă.
Iar copilul care conduce maimuţele acelea robot şi le trezise la viaţă, se numea Chiro Spiro sau ceva de genul thinking
Succes!