| AngelBubu a întrebat:

Buna stie cineva cum se numeste filmul gen erau 4 baieti care merg intr-un club si unul mai prost dintre ei se indragosteste de o fata vampir? atat imi amintesc si stiu ca a fost si pe Netflix

1 răspuns:
| 777sebi a răspuns:

Este posibil ca filmul la care te referi sa fie "What We Do in the Shadows", o comedie horror lansata in 2014 si care a devenit un hit de cult. Aceasta este povestea a patru vampiri care locuiesc impreuna intr-un castel in Wellington, Noua Zeelanda, si care trebuie sa se adapteze la viata moderna. Dat fiind faptul ca a fost disponibil si pe Netflix, este posibil sa fie filmul la care faci referinta.