| Ionel_Buzatu_1977 a întrebat:

as dori sa stiu cum se numeste filmul in care el este lansat de un mare om de afaceri si lucreaza pentru el, iar fica acestuia se indragosteste de el, iar el se indragosteste de o educatoare, mergand in vizita la gradinita acesteia intra cu masina intr-un hidrant apa sare in sus, atat imi mai amintesc din film, de aceea va cer ajutorul, poate stie cineva cum se numeste filmul

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă a fost la TV, zi-mi perioada în care l-ai văzut, anul, poate îți amintești canalul pe care s-a transmis, și s-ar putea să ți-l găsesc.

| Ionel_Buzatu_1977 explică (pentru floresdemayo):

La Tv a fost pe ProTv daca nu ma insel, perioada este cam dificil de spus, oricum era perioda anilor 2000 in progres.