| anonim_4396 a întrebat:

Buna, stie cineva cum se numeste melodia cantata din nai din filmul anaconda in care joaca Jennifer Lopez? La finalul filmului este o melodie... Cum as putea sa o gasesc?

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

Este piesa specifică a filmului, compozitor Randy Edelman.

| anonim_4396 explică (pentru Laura):

Ok, multumesc mult.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Instalează pe telefon aplicația Shazam. După aceea deschizi aplicația si lasi ca melodia de nai să fie auzită de telefon. Este posibil ca aplicația Shazam să recunoască melodia necunoscută. Dar trebuie să fii conectată la internet cu telefonul.

| anonim_4396 explică (pentru anonimg):

Ok, multumesc frumos.

| TheRealFantasy a răspuns:

Shirashama se numeste aparent, nu apare pe cd-ul oficial de soundtrack al filmului dar am gasit-o pe Youtube. Am cautat pe google "flute song at the end of anaconda". laughing

https://m.youtube.com/watch?v=xP7Pv4sH_Ek

| anonim_4396 explică (pentru TheRealFantasy):

Multumesc mult. Am vrut sa iti dau funda dar din greseala am dat altcuiva... Scuze, data viitoare cand mai intreb ceva, sa imi raspunzi ca iti voi da funda.

| TheRealFantasy a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce, nu e o problema nu vreau neaparat funda dar o sa fiu pe faza. big grin laughing