| David23445 a întrebat:

Bună știe cineva episodul din iubiri secrete in care marisii găsesc o bomba și Mădălin se duce cu ea pe câmp spuneți mi si mie vă rog in ce sezon este și numărul episodului?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim, a fost in 2011 serialul iubiri secrete clanul Mamiron pe national tv, cauta tu pe Youtube tot sezonul 1 si vezi tu care este, trebuie sa ai rabdare sa vezi toate episoadele, dar ce era asa interesant filmul acela? Si cine sunt marisii?

| t030r a răspuns:

Sezonul 3 Episod 15