| alee3333 a întrebat:

stie cineva niste filme de comedie sau drama. Daca se poate sa fie din anul asta sau si mai vechi dar sa merite fundita. Vreau doar numele filmelor. Ofer fundita cum am mai spus inaine. Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Alinna_1042 a răspuns:

Bad teacher, Sa nu ma parasesti, Baiatu tatii, Ted, Iubit de imprumut

2 răspunsuri:
| SDC a răspuns:

The Artist (2011),Johnny English Reborn (2011),The Mechanic, Priest, Friends with Benefits (2011),Blitz (2011),Abduction (2011),In Time (2011),Warrior (Foarte bun), No Strings Attached (2011)

| ეΓმzყlἶfპ a răspuns:

Littleman, Friday, Next Friday, How high. Funda? happy