| deea_4985 a întrebat:

stie cineva unde pot gasi subtitrarea pentru sezonul 3 din Being Erica? Adica un site care sa fie mereu actualizat in functie de aparitia episoadelor big grin

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Www.seriale.net foloseste browser-ul mozzila firefox si uita-te online:d Si mie imi place serialul:X

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Intra pe http://subtitrari.exsto.ro/ . Aici gasesti toate subtitrarile, aparute in limba romana sau oricare alta (va trebui sa le dezarhivezi cu ajutorul WinRAR).
Succes!