| alexandra2859 a întrebat:

stiti cumva cand apare the vampire diaries sezonul 3 episodul 19? fundita:d

Răspuns Câştigător
| andutzica a răspuns:

Deci apare pe 20 aprilie, si:

"Elena si damon fac o excursie la Denver la noua locuinta a lui Jeremy pentru a vedea daca este teafar, el nefiiind constient de posibilul criminal din el controlat de lantul de inele.Acestia i folosesc abilitatile de a vedea spiritele pentru a o contacta pe Ross, care a murit si pentru a afla cina a transformat-o in vampir, in acest fel descoperind din ce vampir original se trag stefan, Damon si Caroline.Tot Jeremy isi face un prieten mai putin ideal(Koll)..care va deveni un pic violent cu Danon, iar aceasta lupta sfarsindu-se groaznic!"

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Apare pe 20 aprilie happy

| dariahedea a răspuns:

In 20 aprilie

| madam a răspuns:

Deci apare pe data de 19 aprilie)) dar la noi va arata pe 20 adica vineri)

| retry a răspuns:

Oficial apare: Vineri 20-04-2012 Ora 03:00

Uite aici o numaratoare inversa:
http://tvcountdown.com/s/the-vampire-diaries