| Oti a întrebat:

Buna:*Stiti cumva cum se numeste serialul acela turcesc care a fost difuzat pe KanalD, daca l-ati urmarit:-s.Era vorba despre o femeie care avea parca o tumoare si a trebuit sa se opereze.Si era casatorita si avea doua fete. Nu a vrut sa spuna familiei ca e in stare grava si le-a ascuns lucrul asta, sotul ei crezand ca i-a parasit dar ea lasase o scrisoare care a ajuns la el tocmai tarziu aproape de finalul serialului...Mersi funda:*

Răspuns Câştigător
| marynwtza a răspuns:

Cred ca se numeste Inainte de sfarsit, l am urmarit si eu acum vreun an, din cate tin minte pe doctorita o chema Lale, pe sotul ei -Ege, pe fice -Naz si Ece, pe noul iubit al lui Lale-Ates (mai sunt si alte personaje dar nu le mai stiu numele)

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Inainte de sfarsit

| CrissCC a răspuns:

Inainte de Sfarsitlove struck se numeste filmul, un film minunatlove struck

| Oti explică:

Multumesc mult:*