| PaulaGGiyongchy a întrebat:

Stiti cumva daca Lee Min Ho si Park Min Young raman impreuna in serialul City Hunter?(link)funda + vot

Răspuns Câştigător
| Lola1iulie a răspuns:

Off...se pare k da lee min ho afla k tatal lui e presedintele, procurrul moare crying, taiksu [care l-a crescut] moare impuscat 1 data de,, urs na-na" :d, dar ianinet il impusca si pe lee min ho, pana la urma ea il vede se duce dupa el si incep sa zambesca unul la altul dar nu arata k s-ar impaka [dara sta e evident] km atatbig grin