| bbiiaa96 a întrebat:

Stiti cumva daca prima carte "The vampire diaries" este exact primul sezon din serial?

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

Cartile sunt foarte diferite de serial.Si pentru prima data de cand ma stiu, filmul bate cartea. Nu ca ele nu ar fi bune, doar ca serialul e mult mai interesant. Daca vrei ti le trimit pe email in format pdf, sa vezi si singura.

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Cartile nu ua nici-o legatura cu serialul sunt complet diferite.mie nu-mi plac foarte mult, dar acum daca tot am ajuns asa departe le citesc pe toate

| LitaKamelya a răspuns:

Cartiele sunt oleaca diferite de serial cum ca Elena este blonda cu ochii albastri ea are o sora mai mica si altele dar mai mult prima parte mare ca si cum ar fi primele 2-3 episoade, nu prea este cine stie ce prima parte pentru ca mai mult se lalaie

| KidOoNh a răspuns:

Poi nu prea ca is cam amestecate Funda