| Lauraquestion a întrebat:

stiti niste comedii mai bune? Mersi

6 răspunsuri:
| TVDxDamon a răspuns:

American Pie (1, 2,3, 4,5,6)
Lesini de ras.

| cristi202 a răspuns:

Incearca sa vezi "Daddy Day Care", e super!

| Madalinamadamadalina a răspuns:

" American Pie"; " Air Buddys" (comedie cu, catei). sunt foarte amuzante

| Jolley a răspuns:

Beverly hills chihuahua 1 si 2

| adela_8893 a răspuns:

Easy a(emma stone),picture this(ashley tisdale),material girls(hilary&hakie duff),new york minute(ashley&mary-kate olsen),white chicks,just my luck(lindsay lohan),the back-up plan(jennifer lopez),a cinderella story(hilary duff), another cinderella story(selena gomez), 13 going to 30(jennifer garner), the proposal(sandra bullock), 17 again(zac efron),mean girls(lindsay lohan, megan fox), mean girls 2(meaghan martin si alte staruri disney),confessions of a teenage drama queen(lindsay lohan),labor pains(lindsay lohan),the house bunny(anna faris),georgia rule(lindsay lohan),freaky friday(lindsay lohan), little man, mr and rs smith(angelina jolie&brad pitt).

| titi_9015 a răspuns:

Cea mai buna comedie pe care o stiu eu este me, myself and Irene.Si mai este si yes man; I love you Philip Morris; Black Cat, White Cat.Si nu prea mai stiuthinking