| εмiLч97 a întrebat:

Buna happy
Stiti serialul Gossip Girl? Va place? Chace Crawford sau Ed westwick? De ce?

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

E superlove struck tocmai acum am terminat de vazut episodul 2 din sezonul 5.pff grea alegere Chace este foarte sweet pe cand Ed este super hot.grea alegere.dar cred ca o sa zic Ed.

| Neuron a răspuns:

Da da da, e unul din preferatele mele.
Pai... grea alegere. Chace are aspectul "cute", pe cand Ed e mai mult hot. Totusi il prefer pe Chace happy

| uffye a răspuns:

Am auzit tot felul de pareri despre serial. La prima vedere, pare a prezenta viata copiilor bogati si rasfatati din New York, petreceri & co. dar este mult mai mult decat atat.este prezentata viata adolescentilor si problemele acestora in dragoste, in familie sau chiar intre prieteni. Mie imi place foarte mult big grin
SI.il aleg pe Ed Westwick love struck e genul de "bad boy" dar are totusi o latura sensibila, uneori mai greu de observat.