| CrysaCrysy a întrebat:

Stiu ca este prea devreme dar dati-mi si mie un film(numele) de craciun care v-a placut cel mai mult. Funda! Ps:nu singur acasa.

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

1.Miracle on 34th Street
2.It’s a Wonderful Life
3.A Christmas Carol
4.The Santa Clause
5.Christmas Vacation
6.Elf
7.Trapped in Paradise
8. Jack Frost
9. Jingle All the Way
10.The Polar Express
11.How the Grinch Stole Christmas
12.The Family Man
13.Surviving Christmas

2 răspunsuri:
| GaBytZaX3 a răspuns:

Sincer eu nu am vazut decat 3 filme care au legatura cu craciunul, iar 2 sunt horror daca iti place acest gen chiar ti le recomant Black christmas 1 si 2... si celalalt e HO HO HO. E superb si e din 2009. (in limba romana )

| radical a răspuns:

Pai ar putea fi,, Fata lui mos Craciun,,,,, De Craciun ma intorc acasa,,.