| Gabica a întrebat:

Sunt fan Vampire Knight si am auzit ca va incepe un nou sezon.Parca se va numi Vampire Knight Emergency si in el am auzit ca Zero si Yuuki vor fi impreuna.Cand va incepe acest nou sezon? Va rog mult de tot sa raspundeti!

Răspuns Câştigător
| CoolSaku a răspuns:

Si eu am auzit ca va incepe si sunt asa de fericita ca sfarsitul trist va fi schimbat. Pls fundita, doar suntem bff (stiu ca e nedrept pentru altii)

1 răspuns:
| Yumitsu a răspuns:

Hmm...Azi am inceput sa'l privesc si eu si-mi place destul de mult. Nu stiu daca o sa fie un sezon nou dupa 2 ani de pauza, dar cine stie... Sper ca totusi va continua. e super animeul :3