| Any_3777 a întrebat:

sunt pe site fani true blood? Eu stiam ca azi la 9:30 incepe sezonul 4 dar m-am uitat in program si nu e specificat. Aveti idee de ce? Please help repede ca mai e doar 1 ora.pa

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Din pacate.la noi nu se difuzeaza, dar poti urmari aici episodul:

http://www.vidxden.com/ydlo5557mswl/true.blood.401.hdtv-lol.avi.html

iar,din fericire, ptc. duminica viitoare este 4 iulie, HBO a lansat episodul 2 deja.din pacate, e doar pentru. america...dar in scurt timp o sa apara si pe internet, sunt sigura;)

1 răspuns:
| PinkPanther a răspuns:

Este un film produs de hbo, deci ar trebui sa fie pe hbo, cauta pe net programul tv si vezi acolo daca e pe hbo sau nu