| PandaChan33 a întrebat:

Știe cineva cum se numește filmul ăla in care veneau monștri gigantici de sub apă și oamenii aveau roboti care îi controlau și se luptau cu acei monștri? Și erau cate doi oameni care controlau robotul? Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pacific Rim

| WeebGodAkane a răspuns:

Daca ai si vazut filmul, recomand un serial, animat... Bine, se numeste anime si nu are chiar legatura cu un cartoon normal... Darrrr, ideea e cam la fel, 2 oameni controleaza un robot, desigur exista mai multi astfel de oameni, care combat monstri ce ii ataca, e un pic mai complexa povestea