| mirupet a întrebat:

TPU! A fost cu ceva timp in urma pe Cartoon Network un film despre niste tineri care gasesc un vas parasit, dar sunt urmariti de o familie care vrea sa-i omoare. Pana la urma scapa si iau si o parte din comoara. Va pare cunoscut? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| ThePrinceJoker a răspuns:

Grupul acela se numeste banditii. un baiat dintre ei avea un saculet cu bile si a varsat bilele si a pus niste bani si smaralde de pe corabie
cand familia a luat tot ce au furat de pe corabie a uitat de saculet.ei rausesc sa scape si familia aia a fost bagata la inchisoare
mama baiatului gaseste banii

filmul se numeste banditii

2 răspunsuri:
| costel121 a răspuns:

Da! L-am vazut se numeste Talharii

| siralexss a răspuns:

Menajera nu mama baiatului oviCool.