| Mary24 a întrebat:

Acum mult timp am vazut un film care cuprindea: Era o femeie, doica(si se dadea drept un alt nume) care avea grija de copii si cand un copil implinea "nu stiu cati" ani, il ducea la un arbore si arborele il facea sa dispara si chipul copiilor aparea in arbore ca si o sculptura. Femeia aceea se ducea des noaptea acolo, arborele o mangaia era dezbracata, cu lupi pe langa ea, iar un barbat si-a dat seama ce face si a fost impanzit de lupi, acea femeie s-a uitat la el si la vazut, era inchis in casa acel barbat dar lupii au intrat si l-au omorat iar acea femeie trecea pe unde era urme de sange si le stergea dand cu mana pe deasupra lor. Si pan' la urma si-a dat seama si altcineva ce facea dupa ce a facut asa ceva multor copii si s-a dus la acel arbore si la taiat si din arbore iesea numai sange, copii era nou-nascuti si avea grija de ei pana implinea "nu mai stiu cati ani'

Răspuns Câştigător
| Evol a răspuns:

The Guardian din 1990, realizat de acelasi regizor ce a regizat si The Exorcist

1 răspuns:
| Irmmma a răspuns:

Nu stiu cum se numeste filmul, l-am vazut si eu mai demult e super tare vreau sa'l mai vadlove struck