| TheBloodyRoses a întrebat:

am inteles ca vampire knight season 3 ar fi trebuit sa apara in octombrie dar nu l-am gasit pe nicaieri. Daca cumva a aparut imi puteti spune unde il gasesc?big grin

Răspuns Câştigător
| EmaCha a răspuns:

Se pare ca sezonul al 3-lea din vampire knight va aparea, in cel mai bun caz, in 2012. Deocamdata, doar autoarea manga mai scrie ceva...

1 răspuns:
| AragorN88 a răspuns:

Cred ca tu vorbesti de Vampire Knight Destiny care este facut de fani.
Oficial nu exista un sezon 3, probabil cand o sa fie manga terminata vor anunta ceva.