| mikutsalove a întrebat:

Eu nu mai inteleg nimic. M-am uitat la toate serialele "Jurnalele Vampirilor" cele 3 ..am inteles ca sezonul 4 apare pe 12. octombrie.
Daca scriu pe youtube thriler season 4 The Vampire Diaries ..imi arata tot felul de thrilere care le-am vazut din sezoanele anterioare ..chiar nu pricepthinking

Si ma poate lamuri si pe mine cineva ...sunt 7 sezoane?

Imi puteti spune cand apar toate?:d

Please?

>Fundaaabig grin< :* cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| MinniePearl a răspuns:

Deci nu sunt 7 sezoane! Sezonul patru este sezonul final! Si acele trailere sunt fanmade adica facute de fani cu diferite secvente din celalalte sezoane! Sincer habar n-am cand apare sezonul 4!

| Raainbow a răspuns:

Uite un site unde poti vedea cind apara seriile http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_The_Vampire_Diaries_episodes vor fi doar 4 sezoane am inteles