| anonim_4396 a întrebat:

am o problema. Eu vreau sa ma uit la "assassination classroom season 2( sau second semester) episodul 12 subtitrat in romana si nu gasesc nicaieri. Sper ca ma puteti ajuta. crying((((

3 răspunsuri:
| AnarchyUK a răspuns:

Http://desen3d.blogspot.ro/......ul-12.html

Nu știu dacă asta este ceea ce cauți, dar sper că da.
Dacă nu, să nu uiți că aceste anime-uri trebuie traduse de niște oameni care poate nu au timp, sau ceva de acest gen, ideea fiind că episodul căutat de tine poate fi momentan inexistent, până când un traducător își termină treaba.

Sper că te-am ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru AnarchyUK):

Mersi asta era ceea ce cautam dar doar nu gaseam.In legatura cu ceea ce ai spus despre anime-uri este adevarat, dar toate episoadele le-am gasit subtitrate in afara de asta.Cu asta ma refer si la cele viitoare.