| AddaSunnii a întrebat:

Bună TPU :* Am o rugăminte. Știe cineva vreun film cu adolescenți? Nu vreau o listă de filme, măcar unul bun pe care l-ați văzut. Gen Mean Girls...cam așa. Cu liceul, cu adolescenți.știți voi. Care vi s-a părut interesant. dacă e comedie, e și mai bine..mulțumesc mult de tot, fundă:*

Răspuns Câştigător
| dya_7401 a răspuns:

Scuze am uitat sa mentionez si filmul avalon high, sper ca iti va placea! vizionare placuta!

12 răspunsuri:
| WatchYourBack a răspuns:

Wild Child

| AndreeaCrys a răspuns:

Project X. Este singurul film din ultimii 4 ani, care mi-a placut si am ras cu lacrimi.

| Bitzy a răspuns:

Bună!
Easy A!
Eu ți-l recomand! Vizionare plăcută! Sincer pe mine LOL m-a plictisit, a avut momente frumoase dar a fost plictisitor.

| AddaSunnii explică:

O să mă uit la LOL și Easy A. Am văzut HSM, mulțumesc oricum :* Care-mi va plăcea mai mult va primi fundă:*

| AddaSunnii explică:

Am văzut HSM, mersi oricum. O să mă uit la LOL și Easy A și dau fundă filmului care mi-a atras atenția mai mult..mulțumesc:*

| cataswat a răspuns:

Daca ai peste 18 iti recomand MILF(comedie pentru adulti)
Daca ai sub iti recomand Freaky friday sau super bad(in traducere ar insemna super rai)

| Clauvdgg a răspuns:

Step up love struck

| alexia222 a răspuns:

HSM(1,2,3)-High School Musical

| dya_7401 a răspuns:

Buna! nu stiu daca ai vazut filmul BRING IT ON ALL OR NOTHING.este un film frumos(mie cel putin mi-a placut)de asemenea ar mai fi si RAISE YOUR VOICE(ESTE UN FILM DE NOTA 10)sper ca iti vor placea si tie. sper ca nu te-am dezamagit cu raspunsul meu! daca le vei viziona sa imi spui daca ti-au palcut sau nu! bafta si vizionare placuta!

| Bondaru009 a răspuns:

Euro trip!

| vamaveche1212 a răspuns:

Salut!
Uite cateva foarte simpatice:
Easy A
10 things I hate about you
Clueless
Wild Child

| bule a răspuns:

LOL (Laughing Out Loud)