| anonim_4396 a întrebat:

Cu cativa ani in urma pe cartoon network era un film, adica nu stiu daca era chiar film. Era vorba despre o invazie de extraterestrii, si parca aparea si liga dreptatii acolo. Daca stiti careva cum se numea filmul si daca stiti si vreun link unde se poate uramri, FUNDA, clar!

2 răspunsuri:
| QueenBey a răspuns:

Mie imi trebuie exact siteul unde sa gasesc filumul, daca nu se poate macar sa-mi spuneti cum se cheama filmul. Si n-am gasit nimic de pe siteul pe care mi l-ai dat.

| kidda_7634 a răspuns:

Http://desene.3xforum.ro/topic/2/Cartoon_Network/ ------> Incearca aici...trebuie sa gasesti.:o3. Funda?