| PrajituricaCuFrisca a întrebat:

Era acum ceva timp un "Anime" pe Animax( minimax dupa 8 seara) cu o fata care isi incepea cariera la circ si era acrobata la trapez.Ea avea parul roz si ochii caprui...nu-mi amintesc numele serialului...Primeste funda cine-mi spune numele serialului si-mi da link de unde pot sa-l downloadez!

5 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Kaleido Star. Deci, efectiv iubesc acel anime! M-a determinat sa devin gimnasta.
http://www.deseneanime.ro/desene-animate/k/kaleido-star/

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Kaleido Star (si ala se numea Kaleido Stage). Funda.

| LukaVocaloid a răspuns:

Kaleido dtar si nul gasesti doar pe youtube scrie pe google kaleido star free online si dunt mai multe siteuri

P.S cel mai bun e animeseason

| kid69 a răspuns:

Kaleido Star sau Kaleido Circus se numea.....Se uita o colega de-a mea si imi tot spunea

| deea1105 a răspuns:

Kaleido star se chema serialul numai ca eu l-am vazut pe youtube ca in alta parte nu este. funda?