| ღViS3CoLoRaT3ღ a întrebat:

Buna TPU...Am si eu o intrebare mai asa... Nu stiti despre ce va fi vorba in sezonul al 3lea din vampire knight? stiu ca apare cica in octombire sau prin iulie 2012 insa nu stiu despre ce va fi vb!(fundita)

Răspuns Câştigător
| LenaleMinato a răspuns:

Da,Yuuki e izolata de restul pana isi recapata simturile de vampir, sta acolo unde locuia cu familia ei cand era mica. Kaname e plecat mai tot timpul. Merg ei la un bal unde era si Zero si Yuuki se intalneste cu el, dar nu se intampla nimic intre cei doi. Nu mai stiu ce se intampla pana la momentul in care Kaname ii arata lui Yuuki cine e de fapt. El a trait cu mult timp inainte de a se naste Yuuki si era indragostit de o femeie care s-a sacrificat sa faca armele acelea impotriva vampirilor, cea mai puternica fiind cea pe care o avea Yuuki cand era la academie. El a fost nu stiu ce ruda de-a parintilor ei, dar s-a reincarnat in fratele lui Yuuki.
Cam pana pe aici am citit, manga-ul e on-going, deci nu stiu ce se intampla mai departe. Sper sa intelegi... happy sper ca te-am ajutat, funda?

3 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna.
Nimeni nu stie despre ce este vorba decat producatori.A da si am citit undeva ca producatori au renuntat la acest proiect si ca va continua decat manga, bine eu sper sa fie decat un zvon.

| ღViS3CoLoRaT3ღ explică:

Pai cica este manga si daca l-ati citit cumva laughing

| Cita a răspuns:

Pai daca nu a aparut...noi de unde sa stim despre ce e vorba?