| Maka991 a întrebat:

Nu stiti cand apare sezonul 2 din Vampire Knight?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut! Referitor la Vampire Knight sez 3, nu cred ca intr-un viitor apropiat nu o sa apara (poate chiar niciodata). Oficialii de la Anime studio si nici Matsuri Hino nu a anuntat oficial ca o sa fie un sezon 3. Tot ce se discuta pe net despre aparitia sez 3 sunt doar speculatii.

| SaberSlashS a răspuns:

Cand o sa apare si urmatorul sezon la bleach si la katekyou hitman reborn!(care sunt terminate, cu toate ca manga e on-going, ca si VK)
Eu cred ca niciodata, avand in veder ca celelalte 2 sezoane au fost difuzate in 2008.
Da' poti totusi sa mai speri rolling on the floor

| Maka991 explică:

Sezonul 3 vroiam sa ziclaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Maka991):

Sezonul 3 nu se stie cand aparethinking:3