| Deiysucza a întrebat:

Buna TPU...am si eu o intrebare pentru voi. Ma uit la The Vampire Diaries si imi place de Caroline (Candice Accola). Am cautat poze cu ea si am gasit mai multe poze in care era roscata... Imi puteti spune care este culoarea ei naturala de par?

Răspuns Câştigător
| ONElena11 a răspuns:

E blonda. poti sa-ti dai seama uitandu-te la sprancenele ei! big grin

3 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

In unele poze apare chiar bruneta, dar cred ca natural este blonda.

| Dontspeek a răspuns:

Este blonda!

| Mirelutza13 a răspuns:

Este blonda, sa mai vopsit si alte culori, dar nu cred ca permanent, dar te asigur ca blonda este culoarea naturala! Funda?