| deniii_1832 a întrebat:

TPU, am vazut cam prin 2004, 2005 un film despre niste adolescenti care au mers intr-o tabara si cand au venit spre casa, autocarul s-a intepenit in raul care a iesit si s-a format o inundatie si multi au murit.Filmul era pe protv si nu stiu cum se numeste.Careva?:-s.Va rog as vrea sa il vad online. Daca dati si ceva linkuri e binebig grinlaughing. Funda!:*

Mersi mult

3 răspunsuri:
| madia a răspuns:

A Nightmare On Elm Street 2

| madia a răspuns:

Ok.The nightmare on elm street e din 1984. L-am vazut si eu acum cativa ani pe pro tv, si credeam ca te referi la acest film.
Asta din 2010 e un remake.

| deniii_1832 explică:

Madia, filmul a fost in 2005 sau 2004, iar a nightmare on elm streed a fost filmat in 2010 laughing
P.S.Filmul era luat din realitate