| Anonima91837 a întrebat:

Buna TPU!
Are cineva idee cum se numea filmul in care era vorba de o fata Alice care era crescuta la țară de mama ei profesoara, iar tatăl fermier? Tatăl ei o îneacă și mor și ei după și gen vin 4 prietene de la oras și stau in casa acolo și vine o fetiță Irenelaughing sper sa știe cineva cum se numea. Era horror.

1 răspuns:
| LordCristobal a răspuns:

Buna!
Nu îmi pare cunoscut filmul tau dar o să îți dau câteva sfaturi in care îl poți găsi mai ușor.
Uită-te pe Google la Wikipedia la o lista de filme horror poate îl găsești acolo.
Incerca să îți aduci aminte daca in film joaca un actor binecunoscut.
Daca filmul l-ai văzut la TV incerca să îți amintești pe ce canal TV l-ai văzut și în ce perioada de timp l-ai văzut apoi te uiți pe net in arhiva programelor TV și poate îl găsești acolo.
Tastează pe Google Alice, Irene sau orice lucru care îți mai aduce aminte de filmul ăla.