| lencikk a întrebat:

Hello lume...am vazut un film in trecut si nu mai stiu cum se numea. poate stiti voi big grin era vorba despre o fetita care i-a murit tatal si ea si mama ei au transportat trpul in nu stiu ce tara...si in avion in timp ce mama dormea fetita a fost rapita si cand sa trezit toata lumea ii spunea lui maicasa ca a inebunit si ca nu era nici o fetita cu ea. sper ca ati inteleslaughing

5 răspunsuri:
| breed a răspuns:

"FLIGHTPLAN" 2005, cu Jodie Foster.Vezi trailer-ul pe Youtube si raspunde daca acesta este.

| lencikk explică:

Da am aflat... jurnal de bord sau in engleza flightplan. ii foarte bun filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... dar din cate mi-ai povestit vreau si eu sa-l vad daca afli cum se num plz sp si mie ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar daca afli zi-mi si mie cum s num

| fuckU a răspuns:

Elena pwpik imi poti sp unde il pot vedea cu traducere in romana sau italiana? zi-mi si mie un site sdak stii
plzz e urgent trebuie sa il vad ca maine vn candva la mine si trebuie sa ma uit la el deci stii unde pot sa il vad p ce site?