| IngerasCuCornitze a întrebat:

As dori niste filme de groaza! Pentru cele mai tari filme de groaza dau funda!

Răspuns Câştigător
| Marialy a răspuns:

THE GRUDGE
l-am vazut si sincer am avut vedenii; eu si inca 4 prietene de-ale mele am avut vedenii 2 saptamanii
mai este si HALLOWEN 1 SI 2 tot la fel
sau THE OMEN

9 răspunsuri:
| Goldenboy97 a răspuns:

Uite-te la filmul "The Cube" e fil de groaza :O

| SabbyNightShadow a răspuns:

Urban legends:bloody mary
frankanstein(nu cred ca am scris bine dar ma rog sti u ce am vrt sa spbig grin)

| delonia a răspuns:

Mie mi-a placut the haunting cu catherine zeta-jones!

| XK a răspuns:

Theodora,alea sunt filme horror? straight face ***, comediile alea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.imdb.com/chart/horror funda?

| Idk007 a răspuns:

Mirrors,Jennifer's body,Grudge,Saw(toate partile),anotimpul vrajitoarei este destul de tare, Pirania.le'am vazut la cinema, sunt super!

| Theodora1234 a răspuns:

Buna! Sunt vinerea la 22:00 pe DiscoveryChannel filme cu fenomene paranormale si unele chiar sunt de groaza.Sunt 2 episoade.Incepe la 22:00 primul episod si se termina la 23:00 si dupa aceea pana la 12 urmatorul episod.Aici depinde de episod daca e infricosator sau nu.

| toxina_4664 a răspuns:

Blestemul,Cosmar pe elm street, Destinatie finala
Cel mai infricosator este primul
Sper sa te sperii!

| Krys_6628 a răspuns:

Incerca the mirrors si the ring 1 si 2 sunt ff tari!