| maria4567 a întrebat:

as dori sa stiu in ce episod in primul sezon maria a vrut sa se ucida dimineata cu niste pastile la iubiri secrete.promit dau funda celui mai repede raspuns

7 răspunsuri:
| Papushikka a răspuns:

Nu se stie nimeni nu tine minte numarul episoadelor.Si daca tot te intereseaza fi mai atenta aia a fost mai de mult cine tine minte?straight face

| maria4567 explică (pentru Papushikka):

Auzi puteai sa nu imi raspunzi pentru asta nu o sa iti sau funda....sa sti esti proasta rau fata.....controleaza-ti mintea

| Papushikka a răspuns:

Sti ce nu esti o fata de incredere deci...nu mai pune intrebari de genu asta ca nimeni nu-ti raspunde.tongue

| maria4567 explică (pentru Papushikka):

Auzi...eu macar stiu sa fac poze pe pizap nu ca poza aia de la avatar...in primul rand cine esti tu sa imi zici mie asta? hmm te chis in freza.Si daca vrei sa stii eu pun ce intrebari vreau nu ce intrebari vrei tu ai inteles? sper ca te-am lamurit ca esti grea de caplaughing)))

| Papushikka a răspuns (pentru maria4567):

Grea de cap e ma+taa Cu M mare

| maria4567 explică (pentru Papushikka):

Daca era cu m mare de ce nu ai scris cu m mare?laughing)))))tot nu te pot dezmeticilaughing))

| Papushikka a răspuns (pentru maria4567):

Du`te tuu laughing) pffff' ce proast*a esti tongue.