| shawol a întrebat:

As dori sa vad un film de groaza, dar nu ceva gen The Grudge. Am vazut recent un film "The Woman in black" si as vrea sa vad ceva asemanator. Imi puteti da cateva sugestii?
Dau funda celui mai rapid raspuns.

Răspuns Câştigător
| FallingLeaves a răspuns:

Final destination, sau the apparition. ^_^

Desi eu as merge cu seria Sawwinking

4 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Pai, mie mi-a placut Sillent Hill si Orphan.

| M25M a răspuns:

El Orfanato
The Others
The Awakening
Sleepy Hollows

| Konan13 a răspuns:

Ai putea vedea si NIghtmare on Elm Street, nu este asa de infricosator, Si eu am vazut The Grudge si nu mai vrea sa vad! Mhappy

| WonderMan a răspuns:

Buna,poti incerca Evil dead, The cabin in the woods, Prometheus(nu e chiar de groaza, dar e interesant).