| ZeePinkStar a întrebat:

Buna TPU:]. As dori sa vizionez un film de dragoste sau o comedie cu prietenul meu:] Imi recomandati ceva? Multumesc :]

Răspuns Câştigător
| zelda a răspuns:

Iti recomand o comedie, este foarte tare filmul Seuls two.love struck Vizionare placuta!:*

7 răspunsuri:
| play_5784 a răspuns:

Incearca pe www.filme24h.com la categoria comedie... http://filme24h.com/category/comedie

| obsesion15 a răspuns:

Ar fi o lista:
1.Great expectations (1998)
2.Atonement
3.Notebook
4. Wake(2009)
5.The lost samaritan.

| GeorgeMariusIasi a răspuns:

Bun gasit ZeePinkStar. Recomandarile mele sunt:

Dragoste:
- "A walk to remember"
- "Titanic" (versiunea din 1997 cu Leonardo di Caprio si Kate Winslett)
- "The Notebook"
- "Seven Pounds"

Comedie:
- "Harold and Kumar go to White Castle"
- "Amintiri din Epoca de Aur" (sunt 2 parti)
- "3 frati de belea" (protagonistii sunt membrii trupei Vacanta Mare)
- "Liar liar"
Si lista poate continua. happy
Iti doresc mult bine pentru tine si cei apropiati.

| Pshiholog a răspuns:

1 A walk to remember(un film superb)
2Love sory
Daca vrei si o carte pe care vrei sa o citesti in timpul liber este Elevul Dima din clasa a sapte-a.E o carte de dragoste pe care o ador

| allyky a răspuns:

The fake fiance e si amuzant si de dragoste. e superb incearca-l

| allyky a răspuns:

My fake fiance

| xDblondish a răspuns:

Pff
1.A walk to remember
2.Notebook
3.Dear John