| Aleksutzu a întrebat:

As dori si eu niste nume de filme Horror dar Horror... si unele cu canibali ca nu am vazut laughing)) Dar sa fie bune filmele. Multumesc ( Funda +vot )

Răspuns Câştigător
| Holyman a răspuns:

Uite aici niste nume de filme horror:Scary movie(1 2 3 4) este comedie-horror, Fear joc si film, the grudge part 1 2 3, Hannibal holocauste-este fel te thriller(nu stiu cum se scrie dar a fost interzis in 40 de tari), Mirrors killer-horror. Sper ca te-am ajutat. Sper sa dai funda + vot!

6 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Cannibal holocaust, si nu o sa iti mai trebuiasca altceva laughing a fost interzis in vreo 33 de tari sau mai mult happy

| BringMeTheHorizon a răspuns:

The hils have eyes 1, 2 wrong turn 1, 2, 3 si daca mai vrei horror incearca Shutter 2004 (daca vrei sa-l descarci sa scrii si anul ca asa iti apare shutter island)happy

| Miki_2661 a răspuns:

House of wax e super frumos si horror love struck in caz ca nu l-ai vazut :*

| speeder a răspuns:

Vezi filmul "The Rite", aparut recent. E un fel de continuare la "The Exorcism of Emily Rose", tot cu exorcizari.

Funda?big grin

| Străfunziu a răspuns:

Awww =p~.

Acu` că ţi-am văzut avatarul... nu mai imi vine nimic in minte.
Încearcă şi tu să cauţi pe gugăl best horror film sau ceva asemănător.

P.S. Să nu`ţi schimbi avatarul ca nu mai am noaptea la ce mă holbaa =p~.

| secret_7437 a răspuns:

LionHeart99 chiar crezi ca "Scary movie" este horor?
Nu-i deloc horor.E mai mult amuzantlaughinglaughinglaughinglaughinglaughing