| kryna23 a întrebat:

As vrea sa aflu care sunt personajele din "O noua viata" cu numele din film, dar si cel adevarat...

Răspuns Câştigător
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Alina Eremia-
Dorian Popa
Cristina Ciobănașu
Vlad Gherman
Sore Mihalache
Raphael Tudor
Alexia Talavutis
Dima Trofim
Levent Sali
Gabriel Ciocan
Ana Baniciu (s-a alăturat trupei în vara anului 2012)
Alex Nicolae (s-a alaturat trupei in anul acesta [2013]
Bubu Cernea
Foști membri[modificare | modificare sursă]
Georgiana Drumen (a părăsit trupa în 2012)
Bianca Dragomir (a părăsit trupa în 2012)
Monica Odagiu (a părăsit trupa în 2012)
Oana Stancu (a părăsit trupa în 2012)
Andrei Ștefan (a părăsit trupa în 2012)
Costin Cambir (a parasit trupa in 2013)
Gloria Melu ( a parasit trupa in 2013)
Mihai Mititescu (a parasit trupa in 2013)
Andrada Popa (a părăsit trupa în 2013)
Liviu Teodorescu (a părăsit trupa in 2013)

1 răspuns:
| anytimeanywhere a răspuns:

O nouă viață
De la Wikipedia, enciclopedia liberă
O noua viață este o telenovelă muzicală românească difuzată pe postul de televiziune Acasă TV.[1]
O nouă viață este povestea unei fete pe nume Anca Anghel (Cristina Ciobănașu) care în urmă unui accident de motocicletă își pierde memoria, nu-și amintește ultimi trei ani din viață. Sora ei Ioana Anghel (Alina Eremia) vine de la Paris, unde a făcut un curs. Când se întoarce află că sora ei Anca nu și-o amnitește ca fiind sora ei, iar pe Andrei (Dorian Popa) și-l amintește ca fiind fratele ei. Ea nu-și amintește că a făcut parte dintr-o trupa de succes Lala Band, nu-și amintește că a avut un iubit pe Vlad (Vlad Gherman). Trupa Lala Band se destramă, fiecare își face o carieră solo. Sară (Sore Mihalache) semnează cu impresara Amalia Barbu, dar și Ioana semnează cu ea. Prietenă Ioanei Monica (Alexia Talavutis) rămâne însărcinată, dar nu știe dace e cu Dima. Soții Barbu, Amalia și soțul ei complotează pentru a distruge familia Anghel.
O zi buna! :*