| Mentaaaaa a întrebat:

As vrea sa stiu daca aici sunt fan The Vampire Diaries si as vrea sa vorbesc cu ei pe tema asta. Uite cateva intrebari pentru fani.
1. Damon sau Stefan? De ce?
2. Ce credeti ca se va intampla in episodul urmator cu Damon dupa ce a fost muscat de Tyler?
3. Credeti ca Damon va fi vreodata impreuna cu Elena si Katerine va fi impreuna cu Stefan?
4. Cine credeti ca sufera mai tare Damon sau Katerine?
5. Credeti ca Elena simte mai mult pentru Damon decat prietenie?
6. Ce credeti ca se va mai intampla in episodul 21? La ce va asteptati din partea lui?

Sper ca nu v-am plictisit cu intrebarile mele si sunt sigura ca adevaratii fani vor raspunde la toate fara ezitare.
Sper ca nu

Răspuns Câştigător
| winchesters a răspuns:

Doamne =]]]]]]] nu inteleg ce are =]]]]]]]
Asa continuarea "ea se duce tot la Stefan.
6. Cred ca va muri John [ referitor la trailer si mormantul pe care scria Gilbert ]. Si sper sa se transforme Elena, asa isi va aduce aminte cand i-a zis Damon ca o iubeste[ep8, sezonul 2 Rose]. Si poate, poate se infiripa ceva intre ei.
Mi-a facut placere. Sper sa apara tot comentariul straight face
Pa-pa love struck

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

1.Dmon cu siguranta love struck pentru ca ii ador stilul si atitudinea love struck
2.sigur nu va muri!
3.eu asa as vrea happy, dar nu se va intampla! Stefan si Elena se iubesc prea mult...
4.cu siguranta Damon
5.ea il vede ca pe un frate sad
6.asta chiar nu stiu big grin

mi-au placut intrebarile happy

pa-pa

| winchesters a răspuns:

1.Damon --> pentru ca el e mult mai grijuliu cu Elena si se vede ca o iubeste cu adevarat, sacrificandu-se mereu pentru ea.
2. Cu siguranta nu moare, pentru ca el e sufletul serialului.
3. Ei.asta vor toti dar Elena il iubeste pe Stefan din pacate. :-

| winchesters a răspuns:

Nu pot sa cred straight face nu mi-a aparut tot raspunsul.
Deci =]] din nou :
1. Damon --> pentru ca el e mult mai grijuliu cu Elena si se vede ca o iubeste cu adevarat, sacrificandu-se mereu pentru ea.
2. Cu siguranta nu moare, pentru ca el e sufletul serialului.
3. Ei.asta vor toti dar Elena il iubeste pe Stefan din pacate. sigh
4. Damon, se vede clar.
5. Elena are incredere in Damon si il considera un bun prieten. Si cand il vad pe saracu` Damon cate face pentru ea, si ea tot la Stefan se duce :-

| winchesters a răspuns:

Merci pentru fundita si scuze pentru neplaceri sad cred ca semnul asta e de vina ca nu aparea tot comentariul " : - < ".

| Sky_6013 a răspuns:

1)Cred ca Damon.De ce? El o iubeste pe Elena dar isi sacrifica iubirea lasand-o sa isi traiasca poveste cu Stefan.El e neinteles...
2)Sigur nu va muri.El a fost primul care a acceptat sa se faca si sezonul 3.Cred ca va gasi o potiune sau ceva de genu sa opreasca infectarea.
3) Exista intr-adevar o atyractie intre Damond si Elene deci eu sper ca da.Dat Katherina si Stefan cred ca este imposibil.
4)Cred ca amandoi la fel.Nu e usor sa iti vezi cum perosana iubita nu se uita la tine.
5)Cred ca da, dar si Elena e o fire foarte complicata.
6)M-as astepta la o transformare a Eleni si o apropiere usoara fata de Damond vaznd ce a facut pentru ea.
O zi buna happy

| ChristinaO a răspuns:

Buna!
1.Damon,pentru ca,mno, trebuie sa recunoastem, tipu cel rau e mereu ala mai mistolaughingsi se vede ca o iubeste pe elena
2.Pai,in mod sigur va trai, ca altfel, nu ar mai avea esenta serialul.Am doua variante aici:ori bea elixirul ala al lui Elijah,ori se dezleaga blestemul,si il omoara dupa asta,Bonnie pe Klaus, iar prin dezlegarea blestemului se va putea cumva, vindeca acea muscatura a lui Damon.
3.Nu stiu ce sa cred,Damon a facut destul de multe lucruri,si pentru a arata ca o iubeste pe elena,dar a facut si lucruri prostesti(desigur,tot cu un scop bun). Despre Stefan si Katherine, nu stiu ce sa zic, Stefan nu da semne ca ar ceda.
4. Damon, clar.
5. Poate ca simte, dar nu-si da seama, sau nu vrea sa-si dea seama.
6.Din partea lui Damon, ma astept la oricelaughingtotusi, cred ca va face orice ii sta in putinta sa o salveze pe elena

| secret96 a răspuns:

1. Damon :X :X pentru ca e mult mai amuzant si mai dragut day dreaming
2.Sincer, eu nu cred ca va muri. adica e personaju principal
3.Nu cred. dar mi-ar placea.
4. Damon clar...
5.Cu siguranta :X
6.Poi un lucru e clar : cineva o sa moara straight face dar nu stiu sigur : jenna sau elena? cu toate ca ma tem ca va fi jenna straight face

dar u?batting eyelashes apropo. tr mesaj pe privat daca vrei sa vb mai multewinking