| butterflyeffect0000 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca ma puteti ajuta sa gasesc raspunsul la intrebarea :
De ce nu mai arata O viata minunata pe punte la Disney Channel de ceva vreme? Si cand o sa apara iar?
MUlTUMESC!
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

E in fiecare zi de la 10 cred...

| alwaysStyles a răspuns:

O viata minunata pe punte este doar sambata si duminica de dimineata la ora 10>00

| butterflyeffect0000 explică:

Nu stiu cui sa dau funda lui "sisi sau verena11" ma mai gandesc

| sisi_7462 a răspuns:

,,O viata minunata pe punte'' mai este dar s-a mutat ora uitate mai mult timp de la Disney si o sa il vezi. Sper sa ai noroc!