| jaded737month a întrebat:

Buna TPU as vrea si eu ordinea filmelor American Pie. Ms

2 răspunsuri:
| InOrOut a răspuns:

American Pie (1999)
American Pie 2 (2001)
American Wedding (2003)
American Pie Presents: Band Camp (2005)
American Pie Presents: The Naked Mile (2006)
American Pie Presents: Beta House (2007)

| MingDynasty a răspuns:

Nu am auzit niciodată de aceste filme dar am căutat pe net si mi-a dat dar multe mai sunt.......infine uităte la anul in care au fost lansate, asta e ce am găsit eu.
1.American Pie (1999)
2.American Pie 2 (2001)
3.American Pie-The Wedding (2003)
4.American Pie-American Reunion (2012)
5.American Pie-Girls Rules(2020)

Cele de mai sus din ce am inteles eu sunt originalele cele de mai jos sunt niste spin-off-uri daca am inteles bine.Deci din cate am înteles primele 5 nu au neapărat legatură cu cel 4 de mai jos.
Daca nu ai 18+ nu e indicat să te uiti, ti-am spus asta in caz ca nu stiai.

1.American Pie-Band Camp (2005)
2.American Pie-The Naked Mile (2006)
3. American Pie-Beta House (2007)
4.American Pie-The Book of Love(2009)