| Patyi a întrebat:

Care credeti ca este cel mai de groaza film vazut de voi?

Răspuns Câştigător
| ZOUKYE a răspuns:

Daca vrei iti dau 2 filem declarate interzise in Anglia pentru ca toti carte s au uitat la el au vomitat ottul dupa film

31 răspunsuri:
| Dany19 a răspuns:

The Grudge

| SmRpT a răspuns:

Http://www.imdb.com/title/tt0404032/ uite aici film de groaza..pe mine unu m-a facut sa nu mai dorm vreo 2 zile si nu mint. e inspirat din fapte reale:). te sfatuiesc sa-l vezi cu sunetu' la minim, daca vrei sa mai dormi:*

| Chillcs a răspuns:

Grave Encounters

| RΔϟVAη a răspuns:

The Human Centipede nu e horror, a fost declarat interzis pentru ca este intr-un fel cel mai scarbos si sadic film. Drag me to hell? Ma faceti sa rad. O baba nebuna care incearca sa omoare o femeie. The Grudge e interesant. The Mirror's... The Cabin in the Wood's.

| Patyi explică (pentru RΔϟVAη):

Gusturile nu se discuta happy.

| ZOUKYE a răspuns:

Buna! dupa mine CEl MAI DE GROAZA FILM ESTE Drag me to hell.De ce?
Pentru ca nu este ca celelalte in caer vezi cum ii macelareste si altele.
Daca indraznesti sa te uiti la el da mi un mesaj si sp cum ti s a parut?

| Patyi explică (pentru ZOUKYE):

L-am vazut dinainte sa-mi zici tu, filmul a fost foarte bun.

| Patyi explică (pentru ZOUKYE):

Spune-l.

| Patyi explică (pentru Patyi):

Spune-le, pardon.

| ZOUKYE a răspuns (pentru Patyi):

Se numesc The Human Centipede dar te sfatuiesc ceva...te rog sa nu mida i spam daca te ingrozeste filmullaughing

| Patyi explică (pentru ZOUKYE):

Nu-ti dau, stai linstitlaughing L-am vazut filmul mersi :-)) Sa stii ca sunt fan filme horror

| Patyi explică (pentru Patyi):

Linistit*

| ZOUKYE a răspuns (pentru Patyi):

Pai daca ai vzt recomanda mi si mie cateva te rog...big grin

| Patyi explică (pentru ZOUKYE):

The Grudge ai vazut?

| Patyi explică (pentru Patyi):

Eu iti dau cateva, nu stiu daca o sa iti placa dar acum fiecare cu gusturile lui: My Bloody Valentine [cu foarte mult sange daca-ti place], Drag Me To Hell, Nightmare on elmstreet, Saw, Martyrs, The Woman In Black, The Devil`s Rock, The Devil Inside... :-)) Mai vrei?

| ZOUKYE a răspuns (pentru Patyi):

Ms de Fundita:* si de filmele date dar te intreb ceva...ce parere ai despre Saw?

| Patyi explică (pentru ZOUKYE):

E interesant, captivant :* Uita-te la toate partile daca nu le-ai vazut, mie cele mai bune parti mi se par 5 si 7.

| ZOUKYE a răspuns (pentru Patyi):

Eu m am uitat si sunt un fan inrait dar... oare va aparea si Saw 8? Eu asa am inteles.....Desi povestea e cam trasa de par deja

| Patyi explică (pentru ZOUKYE):

Si eu tot asa am inteles. Ma rog. data nu e stabilita exact.

| Patyi explică (pentru ZOUKYE):

Apropo, tu pe ce site te uiti la filme?batting eyelashes

| ZOUKYE a răspuns (pentru Patyi):

Pai eu am o [problema cu pc ul si trebuie sa mi descarc filmelebig grin Daca mai vrei filme de orice fel pe mine sa ma cauti...laughing

| Patyi explică (pentru ZOUKYE):

Ok. Daca vrei lasa-mi prin mesaj id. tau.

| ZOUKYE a răspuns (pentru Patyi):

Uite
yo_aditzu_adisor happy

| Patyi explică (pentru ZOUKYE):

Mersi, bine ca-l postasi aici, acum o sa-ti ia toata lumea id laughing

| RΔϟVAη a răspuns (pentru Patyi):

Martyrs mi se pare cel mai bun de-aici. Si restul sunt destul de bune dar Martyrs e captivant si interesant. Daca esti fan Friday 13th si Nighmare on ElmStreet uita-te la Jason vs Freedy.winking

| Izabela_Iza_1993 a răspuns (pentru ZOUKYE):

Ai drepatate și acum după 2 luni care au trecut de când l-am văzut îmi rămâne baba aia in minte finalul dureros și tot ce s-a intamplat

| ZOUKYE a răspuns (pentru Patyi):

Daca vrei iti dau 2 filem declarate interzise in Anglia pentru ca toti carte s au uitat la el au vomitat ottul dupa film

| Bianca101 a răspuns:

The Fourth Kind

| Roby_Biris_1990 a răspuns:

Uitati-va la masacrul di texas daca aveti curaj

| Deliutza09 a răspuns:

Final Destination 1, 2, 3, 4, 5.
Saw 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.
Numere fatale.
Friday 13th.
Mie mi s`au parut super tari. Funda? happy