| Dorin_Petrisor_1989 a întrebat:

caut de ceva zile filme gen UNDISPUTED poate cineva sa ma ajute cu cateva nume? Va multumes!

4 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Never back down 1 si 2
warrior
Fighting

| DoduCiobanu a răspuns:

Uite aici cateva filme care le recomand :
Warrior/Blood and bone/Blood out/Takken/Tactical force/Knockout/Recoil/hunt to kill/Re-kill/Ong Bank/Takken/Demage/The Expendables/Kickboxer/Stag Night/Assassination Games /The Chicago 8

| DoduCiobanu a răspuns:

Warrior/Blood and bone/Blood out/Takken/Tactical force/Knockout/Recoil/hunt to kill/Re-kill/Ong Bank/Takken/Demage/The Expendables/Kickboxer/Stag Night/Assassination Games /The Chicago 8