| DrugFree a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in episodul de luni din,, Dragoste si pedeapsa "?

Răspuns Câştigător
| frumusik96 a răspuns:

Poi Savas pleaca dupa fiul sau unde statea Yassemin inainte si pe urma fuge si Yassemin dupa el. Ei se impaca in orasul unde locuieste mama lui Yassemin si se intorc toti trei impreuna acasa. Pala descopera ca Savas are un copil dar tine secretul

1 răspuns:
| alexandra2222 a răspuns:

Eu cred ca Savas o sa-i spuna lui Yasemin ca e casatorit iar ea se va supara iarangrydar se vor impaca si cam atat