| Prettygirl99 a întrebat:

happy Ce filme asemanatoare cu pistruiatul stiti? happywinking

9 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Cireşarii.

| Bєshka a răspuns:

Roscovanul.

| ImiUrascViata a răspuns:

Margelatul tongue!

| Criss999 a răspuns:

Roscovanul sau Ciresarii.

| Prettygirl99 explică:

Mss multwinking

| Prettygirl99 explică:

Mss mult dar am vazut liceenii si margelatul tongue tongue laughing

| Prettygirl99 explică:

Foarte frumoase filme... day dreaming day dreaming

| Prettygirl99 explică:

Roscovanul ieri l-am gasit pe internet (dar inca nu l-am vazut), ciresarii nu l-am vazut dar o sa ma uit... happy big grin Macar daca ati vazut ciresarii spuneti-mi pe scurt despre ce e vorba... happy big grin

| IonY1713 a răspuns:

Nu stiu asemanatoare cu pistruiatul big grin Dar daca iti plac filmele vechi uita-te la liceeni, ani de liceu etc big grin