| Damii a întrebat:

Ce filme bune imi recomandati? Nu conteaza genul dar as vrea sa fie din alea care sa te faca sa plangi...mai exact sa inveti ceva big grin

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Remember me si A walk to remember sunt superbe happy

| Vampiress a răspuns:

Remember my
A walk to remember
Sumerki

| oanecorleone a răspuns:

Everybody's Fine 2009 chiar astazil-am vazut foarte bun.

| Speedmafia a răspuns:

Coeran: secret Garden 49 Days Turcesti: promisiunea, inima nu respecta reguli,
home alone, Scary Movie 2, Scary Movie 3, Scary Movie 4 FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din care vrei sa inveti ceva?
Harry Potter-prietenie, iubire, sacrificiu
Requiem for a dream-este legat de dependenta de droguri, de tot ce distruge acest element
Titanic- la acesta cu siguranta plangi

| rutanklan a răspuns:

Eu acum am terminat de vazut THE help... brilliant.

| dulcik19 a răspuns:

Titanicul? laughing L-am vazut de 3 ori si prima oara am plans ...sau Hatchy(sau ceva de genu! este vb despre un catel...super misto! ) Fundita?

| bbiuliana a răspuns:

The Notebook
A walk to remember
Sweet november
Jeux d'enfants
If only