| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme faine cu dragoni stiti
Plzz spuneti-mi si mie

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dragonslayer, Reign of Fire, George and the Dragon, Fire & Ice-The Dragon Chronicles, Dragonworld, Dragonworld-The Legend Continues, Dragon Wars(D-War)-filmul nu-i cine ştie ce dar dragonii sunt super! Cât despre animaţii, ar fi The Flight of Dragons, mai vechi dar încă simpatic...

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ultimul razboinic al aerului 3D pe care il poti descarca de aici cu subtitrare cu tot http://www.radiofly.ws/ (nota:subtitrarea este putin mai jos sub linkul de descarcare)

| StubblyTooth a răspuns:

Inima de dragon ( Dragonheart )
Dungeons & Dragons

| foreverANDaDAY a răspuns:

Phay era ala cu "Cum sa-ti imblanzesti dragonul" parca asa ii zicea.Altele nu prea mai stiu...

| angel4v3ryour a răspuns:

Eragon