| m0n1kmara a întrebat:

Cine credeti ca e "A" din Pretty Little Liars?

4 răspunsuri:
| iowa a răspuns:

Jenna

| iowa a răspuns:

Jenna sau melissa

| BAIATUL110 a răspuns:

Eu cred ca e Alison. A facut ea ceva, si traieste. Se spunea printre fanii serialului, de o sora geamana a ei...probabil ca aia o fi murit... nu stiu. Oricum, sunt foarte curioasa.

| biSSa a răspuns:

Crede-ma am cautat peste toot.E atat de greu de explicat.Am tot gasit lucruri gen "sora geamana a lui Alison" "Jena". Stiu ca nu mai poti de nerabdare sa aflilaughing asa sunt si eu dar nu e nimic concret deci hai sa nu stricam farmecu' si sa vedem pana la final.love struck