| GuRiTzZzA a întrebat:

Buna TPU cine ma poate ajuta cu niste comedi(parodi) ca Meet The Spartans,Ala Micu,Epic Movie,Un alt film despre adolescenti, A haunted house, Comedie de groaza...filme asemanatoare cu glume seci si din secunda in secunda.Cel mai bun raspuns sa castige!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comedi si parodi...

| fockewulf a răspuns:

Cel mai vechi mi s-au parut cele mai bune, din seria Formidabilul, sau Un politist si 1/2, Dracula un mort zambaret, in special cele cu Leslie Nielsen

| Carmen_Acatrinei_1990 a răspuns:

Academia de politie 3 (mai este si1 si 2 si 4 si 5 si 6)