| Maaryyneelaa a întrebat:

Cine urmareste filmul The vampires diaries? Cum vi s-a parut episodul 22? Stie cineva ce se va intampla mai departe(daca ati citit cartea)? Ce parere aveti despre acest film?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! M-am uitat astazi si mi se pare fascinant. Insa dupa catea am inteles Elena il va invinovati pe Damon pentru plecarea fratelui sau, dar pana la urma spre sfarsitul episoadelor ea va reusi sa il readuca la normal, si am mai aflat ca damon va deveni uman, iar acesta ar face orice pentru a redeveni vampiri chiar daca ar fi vorba despre a merge in iad. Dupa parerea mea acest serial chiar merita vazut. E super fain. Abia astept sezoanele urmatoare. laughing. Funda?

3 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

E serial, nu film. In fine, e bestial, pur si simplu. E mult mister, si actorii sunt foarte bine alesi. Nu se stie cum va fi sezonul 3 inca, doar ca apare in toamna. Eu am citit si cartile, dar sunt foarte diferite fata de serial, de aceea nu cred ca stie cineva ce o sa se intample mai departe. Oricum, abia astept sa apara urmatorul sezon, desi mai avem ceva de asteptat. Bafta!

| yanis a răspuns:

In sez 3 cica Elena devine vampir...si pana la sfarsitul cartii moare.cand se lupta cu katherine
dar oricum nimic nu e ca in carte...deci poate nu se va intampla asa
filmul este super...il ador si ma bucur ca damon a primit leacul, dar imi pare rau ca stefan o sa plece cu klaus
app cum de au aparut iar vicky si anna-oare le-a inviat klaus?-oricum abia astept sa inceapa sez 3, chiar daca trebuie sa treaca varacrying

| denisa_8961 a răspuns:

Vai mie mi so parut fenomenal serialul dar, serialul nu se aseamana cu cartea, shii abia astept sa vad ce sa intampla cand am vazut ca fratele lu elena o vede pe vicki si ana, eu cred ca e ceva legat de ceo zise emily ca va exista consecinte cand il va invia si cred ca la asta so referit.